GP TEKNOLOJİ MAKİNELERİ SAN.TİC. A.Ş.

Nasıl Çalışır?

GP DUAL F500 Lazer Filtreleme Makinesi Nasıl Çalışır?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi sit amet placerat sapien. Suspendisse potenti. Nullam feugiat blandit mauris, non fringilla urna ultrices vel. Donec id urna consectetur, pellentesque libero rutrum, congue massa.

GP DUAL F500 Mekanizması Neler Yapabilir?

PP, PE, LDPE, HDPE, PS, EPS, ABS, PVB yapılarındaki film, streç, çapak veya granül formundaki tüm tüketici ve/veya endüstriyel plastik atıkları en verimli, minimum kayıpla filtrelenebilir ve minimum kirlilik düzeyi sağlanır.

Çift kademeli filtreleme sistemi kontamine olmuş eriği; demir/çelik, ahşap, kağıt, tekstil lifleri, ergimemiş plastikler, alüminyum, kum, bakır, taşlar vb. unsurlardan temizler.

Sadece filtreleme kabiliyeti avantajı değil, aynı zamanda en avantajlı konu da eriyik basıncının sabit kalması, stabilize basınç altında sürekli üretim, hemen hemen sabit MFI değerleri ve her zaman aynı safsızlık seviyesinde granüllerin sağlanmasıdır.

Neden Tercih Etmelisiniz?

Neden GP DUAL F500 Lazer Filtreleme Makinesini Tercih Etmelisiniz?

Geri dönüşüm sektörü aktörleri en çok filtreleme aşamasında en karmaşık parametrik sorunlarla karşı karşıya kalmaktadır. Basınç düşüşleri, öngörülemeyen değişen kirlilik seviyeleri, operatörün beceri seviyesi riski ve diğer birçok nedenden dolayı filtreleme sektör için çok önemlidir. Ancak GP Dual F500 bu hususları düşünmemek için önemli bir avantaj sağlar; tüm bu süreçler otomatik olarak çözülür. GP Teknoloji Makineleri kurucuları, kendilerinin ve diğer sektör aktörlerinin geçmişteki sorunları konusunda zaten deneyime sahipler; bu problemlere odaklanan bu tasarım, tüm temel yeniden granülasyon problemlerini çözmüş ve geri dönüşüm sektöründe kalitesini kanıtlamıştır.

Geri dönüşümcüler, geri dönüştürülmüş maddelerden kaynaklanan yeni sorunlarla karşı karşıyadır. Kirlilik seviyeleri her geçen gün artıyor. Kaynaklar zaten geri dönüştürülmüştür. Bu, filtrelemenin tüm üretim organizasyonunda en kritik aşama olduğu anlamına gelir. Geleneksel ağ tasarımı filtreleri bu soruna karşı etkili bir çözüm olamaz. Çözüm, yeni ve yenilikçi lazer filtrasyon tasarımıdır.

Teknik Destek

Teknik Destek

Çalışanlarımız geri dönüşüm konusunda kendi üretim tecrübeleri ile her zaman en iyi çözüm ortağınız olacaktır. Ekiplerimiz sadece bakım adımları, programları için değil; aynı zamanda farklı plastik türleri üzerindeki işleme deneyimlerini paylaşmak için en iyi çözüm ortağınız olacaktır. Tüm piyasa oyuncularının kendi deneyimleri mevcut; personelimiz, bireysel ve ekip yeteneklerini genişletmek ve müşterilere ellerinden gelenin en iyisini yapmak için piyasa oyuncularının birçoğuyla iletişim halindedir.

Elektrik-elektronik-PLC sistemi ethernet modülüne uyumludur. Bu fırsat; müşteriye çok kısa sürede çok düşük maliyetle yardım avantajı sağlamaya yardımcı olmaktadır. Ayrıca isteğe bağlı Uzaktan Veri Kontrol Sistemi oldukça pratiktir ve müşteri yöneticisinin tüm sistemden 7/24 istatistiksel veri almasını sağlar.

Ana çerçevenin ayarlanabilir ve pratik tasarımı, filtre ve ekstrüzyon hattı arasında kolay ve sağlam kurulum sağlar. Isı ve basınç kontrol sistemi, besleme ekstrüzyon hattının çıkış verilerini takip eder ve manuel operatör kontrolüne gerek kalmadan ekranın parametrik değerlerini otomatik olarak kontrol eder.

Yedek Parça & Bakım

Periyodik bakım için çeşitli delik çaplı lazer elekler, sıyırıcı bıçakları ve mesafe ayar ara parçaları gerekli olacaktır. Hepsinin son kullanıcıya en iyi fiyatlarla tedarik edilmesi önceliğimizdir. Ana hub tasarımı, akıllı kontrollü PID tabanlı PLC sistemi, kullanıcının yedek parça ömrünü uzatmasına yardımcı olur ve bakım periyodu gerekliliğini süresini arttırır.

Beklenen işletme maliyetleri, geleneksel filtreleme yöntemlerinden daha az olacaktır. Sadece lazer eleklerin değil, diğer elekler de uzun ömürlü olacaktır.

Lazer filtreler piroliz fırınında kolaylıkla temizlenebilir ve 3-4 kez kullanılabilir. Kirlilik seviyesine bağlı olarak, beklenen ve kabul edilebilir değişim süresi 4-5 gündür. Bakım ve değiştirme süresi maksimum 2 lazer filtre için toplam 1 saattir.

Melt Filters